Czym palić w piecu?

Spalanie ekogroszku to świetny sposób na zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza w Twoim domu i uczynienie go zdrowszym. Ekogroszek nie tylko spala się czysto i bezdymnie, ale wydziela znacznie mniej gazów cieplarnianych niż tradycyjny pellet drzewny. Ekogroszek Białystok jest miastem, gdzie można go kupić w dobrej jakości.

Piec jest przeznaczony do spalania ekogroszku

Nie martw się, że będzie za gorący lub za mokry, ekogroszek to specjalny torf, który nie spala się zbyt szybko i nie pozostawia sadzy. Piec jest przystosowany do spalania ekogroszku Nie martw się, że będzie za gorący lub za mokry, ekogroszek to specjalny torf, który nie spala się zbyt szybko i nie pozostawia sadzy. Jeden worek ekogroszku może palić się nawet do 12 godzin, co czyni go doskonałym paliwem do Twojej kuchenki. Jest również łatwy do przechowywania i transportu, więc możesz go zabrać ze sobą na biwak lub w sytuacji awaryjnej.

Ekogroszek spala się w wysokiej temperaturze i nie pozostawia popiołu ani sadzy. Jest również bardzo gęsty, co oznacza, że zajmuje mniej miejsca w Twoim piecu niż tradycyjny pellet drzewny. Dzięki temu ciepło nie ucieka przez szczeliny wokół drzwi i okien. Piec przeznaczony jest do spalania ekogroszku, nie będzie działał z tradycyjnym pelletem drzewnym. Nie martw się, że będzie za gorący lub za mokry, ekogroszek to specjalny torf, który nie spala się zbyt szybko i nie pozostawia sadzy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + siedemnaście =