Deski tarasowe – ile kosztują i jakie wybrać na taras?
Budowlanka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Deski tarasowe – ile kosztują i jakie wybrać na taras?

Deski tarasowe są najbardziej rozpowszechnionym rodzajem materiału do budowy tarasów. Są one dostępne w różnych rozmiarach i mogą być wykorzystywane do wielu zastosowań, zarówno wewnętrznych, jak i tych zewnętrznych.

Ile kosztują deski tarasowe?

Cena desek tarasowych zależy od rodzaju materiału i rozmiaru, których potrzebujesz. Dombal oferuje różne rodzaje desek w kilku przedziałach cenowych.

Najtańszą opcją jest zakup cienkich desek, ale mogą one być nieodpowiednie dla niektórych projektów. W niektórych przypadkach możesz bowiem potrzebować grubszych desek, które będą bardziej odporne na uszkodzenia związane z wilgocią lub insektami. Możesz też wybierać spośród różnych kolorów lub wzorów – dzięki temu Twój taras będzie wyglądał znacznie atrakcyjniej.

Które z nich wybrać?

Deski tarasowe mogą być wykonane z różnych materiałów: drewna, tworzywa sztucznego lub syntetycznego włókna drzewnego (ten typ sprawdzi się zwłaszcza na dużych tarasach). Każdy materiał ma takie cechy, które sprawiają, że nadaje się do określonych zastosowań.

Drewno jest jedną z najpopularniejszych opcji, ponieważ dzięki zaimpregnowaniu jest ono wytrzymałe i nie gnije łatwo pod wpływem wody. Wymaga jednak regularnej konserwacji ze względu na swoją porowatość – oznacza to nakładanie farby lub lakieru co najmniej raz w roku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie osoby powinny używać aparatu auto CPAP?
Jakie osoby powinny używać aparatu auto CPAP?
Automatyczna maszyna CPAP jest urządzeniem, które pomaga w leczeniu bezdechu sennego i innych zaburzeń snu. Działa poprzez wykorzystanie ciśnienia powietrza, […]
Własna strona internetowa – na jakie kwestie zwrócić szczególną uwagę przy jej tworzeniu
Własna strona internetowa – na jakie kwestie zwrócić szczególną uwagę przy jej tworzeniu
Bez własnej strony Internetowej każdej firmie będzie trudno dotrzeć do nowych klientów. Dlaczego? Otóż konsumenci przenieśli się do świata online. […]
Jak odświeżyć wnętrze auta?
Jak odświeżyć wnętrze auta?
Każdy właściciel samochodu osobowego powinien dbać nie tylko o jego wygląd zewnętrzny, ale też wewnętrzny. Od czystości kabiny zależy bowiem […]
Ostatnie wpisy