3 powodów, dla których warto mieć ubezpieczenie
Biznes i rynek/finanse
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

3 powodów, dla których warto mieć ubezpieczenie

Do posiadania ubezpieczenia OC jesteśmy zobowiązani przez ustawodawcę, jeśli mamy pojazd mechaniczny. Może to być samochód osobowy, skuter, traktor, a nawet sama przyczepa. Na ubezpieczenie powinniśmy jednak spojrzeć dosyć przychylnie, ponieważ jest to nie tylko przykry obowiązek wymagający corocznej opłaty. Dzięki OC innych kierowców zostajemy zabezpieczeni finansowo, gdy padniemy ofiarą niefortunnego wypadku, natomiast nieobowiązkowe AC może nas uchronić, gdy zostaniemy okradzeni, sami przez przypadek na parkingu porysujemy karoserię lub gdy sprawca ucieknie z miejsca zdarzenia. Te trzy powody powinny być wystarczającym argumentem przemawiającym za wykupieniem dobrej polisy.

Gdzie szukać korzystnych ofert ubezpieczeniowych 

Chcąc kupić polisę, która spełni nasze oczekiwania i nie zrujnuje budżetu, wejdźmy na tę stronę internetową https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-oc-ac/kalkulator. To kalkulator ubezpieczenia OC, który pozwoli nam oszacować stawkę proponowaną przez różnych ubezpieczycieli, a do tego umożliwi skonfigurowanie oferty dopasowanej do naszych potrzeb. Takie rozwiązanie sprawi, że wykupimy pakiet ubezpieczeń szybko i sprawnie, ponieważ wszystko odbędzie się w trybie online. Dokumenty natomiast zostaną przesłane na naszą skrzynkę mailową.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zabezpieczenia zaworów
Zabezpieczenia zaworów
W instalacji wodnej w każdym domu, firmie, a także w samym wodociągu pod drogami i ulicami, znajduje się cała masa […]
Zakup drzwi – jakie inne elementy wraz z nimi trzeba mieć na uwadze
Zakup drzwi – jakie inne elementy wraz z nimi trzeba mieć na uwadze
Drzwi są bardzo ważnym elementem każdego wnętrza. Pozwalają nie tylko oddzielić pomieszczenie od innych, ale pełnią także funkcję dekoracyjną. Wybór […]
Transport klasyków z zagranicy – koszt i czas
Transport klasyków z zagranicy – koszt i czas
Ile trzeba zapłacić za import auta z USA? W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na import samochodów ze […]
Ostatnie wpisy