Co przyda się na wigilii firmowej?
Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co przyda się na wigilii firmowej?

Wigilia firmowa to specjalna okoliczność. Kilka dni przed prawdziwą kalendarzową Wigilią w firmie zbierają się pracownicy, dzieląc opłatkiem i życząc sukcesów, prawie jak przy rodzinnym stole. Co prawda nie każdy lubi wigilię firmową, a część osób uważa nawet, że jest organizowana niejako z przymusu, by sztucznie zintegrować zespół i stworzyć wrażenie dobrej atmosfery panującej w firmie. Warto więc dać odpór takim opiniom i zorganizować firmową wigilię najlepiej jak się da, zaopatrując się w niezbędne na niej rzeczy.

W co się zaopatrzyć?

Przede wszystkim na wigilii firmowej powinien być obecny najważniejszy symbol świąt, czyli choinka. Nie musi być koniecznie prawdziwa – równie dobrze może być sztuczna, ale ważne, by była odpowiednio przystrojona i oddawała świąteczny klimat.

Musimy nabyć także opłatek, tak, by wystarczyło dla każdego gościa. Alkohol co prawda nie jest niezbędny – kojarzy się raczej z innego rodzaju imprezami integracyjnymi, ale jeśli chcemy, możemy postawić na stół butelkę wina. Lampka czy dwie zapewne nikomu nie zaszkodzą, a pomogą stworzyć luźniejszą atmosferę przy stole. Ważne, by nikt nie przesadził, dlatego ilość alkoholu powinna być raczej nieduża, a sam alkohol niezbyt mocny.

W budowaniu pozytywnej atmosfery na pewno pomogą też firmowe kartki bożonarodzeniowe. Najlepiej, jeśli będą spersonalizowane pod naszych pracowników. Wtedy każdy z nich poczuje się wyjątkowo doceniony otrzymując taką kartkę. Mając możliwość zabrania jej do domu będzie mu się pozytywnie kojarzyła z naszą firmą. Można je dostać m.in. tutaj https://www.jdstyle.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie korzyści można odnieść z posiadania własnej przydomowej oczyszczalni ścieków?
Jakie korzyści można odnieść z posiadania własnej przydomowej oczyszczalni ścieków?
Przydomowa oczyszczalnia ścieków to skuteczny sposób na pozbywanie się nieczystości z domu jednorodzinnego. Stanowi ona doskonały wybór szczególnie w sytuacji, […]
Przegląd motywów graficznych na wizytówki dla architektów i budowlańców
Przegląd motywów graficznych na wizytówki dla architektów i budowlańców
Wizytówka to bardzo ważny element prezentujący specjalistę z danej dziedziny. Musi być ona więc odpowiednio zaprojektowana, tak aby zademonstrować najmocniejsze […]
Z jakich elementów składa się układ wydechowy w samochodzie?
Z jakich elementów składa się układ wydechowy w samochodzie?
Korzystając z samochodu na co dzień tak naprawdę mało kto z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele układów […]
Ostatnie wpisy