Drzwi antywłamaniowe – co warto wiedzieć?
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Drzwi antywłamaniowe – co warto wiedzieć?

W Polsce szacuje się, że rocznie około 10% wszystkich gospodarstw domowych pada ofiarą włamania. Oznacza to, że każdego roku ponad 100 tys. osób pada ofiarą włamywaczy we własnych domach (biorąc pod uwagę tylko tych, którzy to zgłaszają).

Drzwi antywłamaniowe są jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia przy zakupie nowego domu. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów zamków, ale nie wszystkie z nich mogą zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo Twojego domu.

Jeśli szukasz drzwi antywłamaniowych, warto wiedzieć, jakie mają cechy i co powinny zawierać, aby utrzymać intruzów na zewnątrz.

Oto kilka najważniejszych cech drzwi antywłamaniowych:

Mają solidną konstrukcję 

Drzwi antywłamaniowe powinny być wykonane z ciężkich materiałów, takich jak stal czy drewno. Dzięki temu nie będą łatwe do sforsowania przez włamywaczy. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój dom jest bezpieczny przed włamywaczami, nie wahaj się kupić drogich drzwi wykonanych z tych materiałów. Są one również bardziej wytrzymałe niż zwykłe, więc nie będą wymagały wymiany tak często jak inne rodzaje drzwi!

Mają wzmocnione ramy 

Chociaż drzwi antywłamaniowe są już mocne, ich ramy mogą być jeszcze mocniejsze dzięki umieszczonym w nich prętom wzmacniającym, które uniemożliwiają włamywaczom przebicie się przez nie samą siłą. Pręty te można znaleźć w większości nowoczesnych drzwi antywłamaniowych.

Jeśli chcesz się maksymalnie zabezpieczyć przed włamywaczami, to koniecznie sprawdź witrynę internetową: https://gerda.pl/produkt/drzwi-do-domow/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak rodzice chrzestni powinni przygotować się do uroczystości chrztu dziecka?
Jak rodzice chrzestni powinni przygotować się do uroczystości chrztu dziecka?
Chrzest Święty to bardzo ważny dzień w życiu dziecka, rodziców, a także rodziców chrzestnych. Są to osoby najczęściej z rodziny […]
Jak dbać o finanse w swojej firmie?
Jak dbać o finanse w swojej firmie?
Umiejętne obchodzenie się z pieniędzmi to cecha, którą powinien posiadać każdy przedsiębiorca. Prowadzenie własnej działalności jest bowiem zadaniem bardzo odpowiedzialnym. […]
Jak stworzyć oryginalne zaproszenia na ślub?
Jak stworzyć oryginalne zaproszenia na ślub?
Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej przyszłej panny młodej, dlatego ten dzień musi być naprawdę szczególny oraz dobrze dopracowany. […]
Ostatnie wpisy