Idealne prezenty dla palacza – co wybrać?

W Polsce żyje wiele osób, dla których palenie papierosów stanowi dużą przyjemność. Jeśli w naszym otoczeniu funkcjonuje taki człowiek (ojciec, brat, kolega z pracy itp.) i zbliżają się np. jego urodziny, to koniecznie powinniśmy pomyśleć o podarowaniu mu prezentu bezpośrednio związanego z tematyką palenia. Najlepiej sprawdzi się rzecz praktyczna, a jednocześnie wystarczająco atrakcyjna wizualnie. Godna polecenia jest choćby elegancka zapalniczka, którą kupimy w sklepie internetowym, który znajduje się pod adresem https://zapalniczki.eu/pl/shop/c/zapalniczki-zippo/.

Sprawdzone rozwiązania zazwyczaj okazują się strzałem w dziesiątkę

Wspomniana we wstępie zapalniczka to wyjątkowo użyteczny podarunek, ponieważ służy do podpalania żaru w papierosie. Najlepiej postawić na model wykonany z wytrzymałej stali szlachetnej i posiadający klasyczny design. Przyda się też funkcja wiatroodporności, pozwalająca na korzystanie z urządzenia nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Można oczywiście dodatkowo pokusić się o grawerowaną dedykację na obudowie, co podniesienie wartość sentymentalną prezentu. Na rynku znajdziemy zarówno tradycyjne zapalniczki benzynowe, jak i żarowe, gazowe czy elektryczne. Kolejnym ciekawym pomysłem jest wręczenie miłośnikowi palenia metalowej, porcelanowej, kamiennej bądź szklanej popielniczki. To specjalne naczynie przeznaczone do gromadzenia popiołu, niedopalonych petów oraz zużytych zapałek. Do wyboru mamy wersje o rozmaitych kształtach – okrągłym, kwadratowym, imitującym ludzką czaszkę lub przypominającym liść. Oto pozostałe interesujące prezenty:

– zestaw do samodzielnego skręcania papierosów – obejmujący bibułki (zwykłe lub smakowe), filtry, nabijarkę i estetyczne etui,

– drewniana, ręcznie robiona fajka,

– automatyczna rozdrabniarka do tytoniu,

– bongo – fajka wodna służąca do palenia różnych ziół,

– nowoczesny papieros elektroniczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 2 =