Jak uatrakcyjnić przedmioty codziennego użytku?

Dzisiaj codzienne rzeczy są urozmaicane na różne sposoby. Najlepszym tego przykładem mogą być zwyczajne kubki. Dawniej zwykłe i zazwyczaj jednokolorowe, dziś – okazjonalne, z różnymi nadrukami. Imiona osób ich używających to bardzo popularne rozwiązanie w sytuacji, gdy chce się komuś podarować miły prezent. Równie dobrze na kubku można umieścić cytat, czy sentencję, która umili poranek z kawą.

Podobnie jest na szklankach, gdzie wygrawerować można na przykład logo firmy, co dobrze sprawdza się w korporacjach, czy obiektach noclegowych. To właśnie hotele powinny zadbać, by przedmioty których używają klienci były niebanalne.

Można na przykład urozmaicić wydawanie klientom kluczy, stosując brelok do kluczy hotelowych. Taki stosunkowo niepozorny element z pewnością zapadnie w pamięć klientom, dlatego breloczki do kluczy z grawerem są bardzo często zamawianymi przez hotele akcesoriami.

Miło przy stole

Hotelowa restauracja jest miejscem, gdzie klient chce się poczuć wyjątkowo. Może i nie warto przesadzać tutaj z dekoracjami, ale grawerowane noże i widelce nadadzą szyku całemu posiłkowi. Będą też bardzo dobrze świadczyć o prestiżu firmy. Potrawa zaserwowana na eleganckiej zastawie sprawi, że nasi goście na pewno poczują się wyjątkowo.

Na pozytywne opinie w portalach społecznościowych składa się wiele czynników. Czasami może okazać się, że jeden niepozorny przedmiot tak zapadnie w pamięć odwiedzającym, że ci zechcą napisać o nim specjalną notkę w internecie, w ten sposób reklamując nasz obiekt.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − czternaście =