Kupowanie butów online czy stacjonarnie?

Odkąd handel poszedł na przód nie ma problemów z zamawianiem rzeczy przez internet. Jednakże o ile niektóre z nich nie potrzebują uprzedniego „zbadania” przez nas samych, o tyle inne, na przykład ubrania wypadałoby przymierzyć. W końcu rozmiar rozmiarowi nie równy i nigdy nie wiadomo co w 100% przyniesie kurier. Z drugiej strony zamówienia dają więcej możliwości. W związku z tym warto zdecydować się na kupowanie butów online czy stacjonarnie?

Stacjonarnie

Jako przykład weźmy buty na obcasie i czółenka. Wszyscy, a zwłaszcza kobiety wiedzą, że jest to obuwie, które musi być wygodne, dopasowane oraz oczywiście ładne. W sklepie stacjonarnym istnieje możliwość przymierzenia ich. Stwierdzenia czy obcas nie jest zbyt wysoki lub czy dobrze się w nich chodzi. Ewentualnie czy pasują do ubrań jakie się posiada. Oraz oczywiście najważniejsze, po ich zakupie od razu można założyć je na nogi i cieszyć się nową zdobyczą. Niestety często się zdarza, że wybór w sklepach stacjonarnych jest ograniczony albo akurat zabrakło potrzebnego rozmiaru. W takich momentach zakup nowych czółenek pozostanie nadal nierozwiązaną kwestią.

Online

Szersza oferta w każdym rozmiarze jest w przypadku kupowania butów online w sklepie internetowym. Sklepy internetowe mają nawet takie modele butów na obcasie, o których nikt nie zdawał sobie nawet sprawy. Niestety taki zakup jest podobny do kupienia kota w worku. Otrzymany produkt może znacznie różnić się od tego na zdjęciu, być niewygodny lub w złym rozmiarze. Oczywiście jest opcja wymiany, ale za to trzeba czasem dodatkowo płacić i zamiast nowych czółenek na jakąś uroczystość, trzeba będzie pójść w czymś starym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście − 15 =