Łańcuszek i kolczyki – jak je łączyć?

Pięknie dobrana biżuteria może dodać nie tylko pewności siebie, ale również elegancji i charakteru nawet najprostszej stylizacji. Ciekawe połączenie kolczyków z łańcuszkiem rozświetla twarz i przyciąga spojrzenia. Jak je dobrać, aby czuć się dobrze? 

Biżuteria jest niesamowitym dopełnieniem ubioru, który może zyskać więcej blasku i wytworności. Najważniejszą zasadą jej noszenia jest odpowiednia proporcja: jeżeli decydujemy się na wytworny naszyjnik, to powinniśmy dobrać skromne i małe kolczyki, ale jeżeli wolimy delikatny łańcuszek z zawieszką, to duże kolczyki świetnie uzupełnią nasz strój. Błyszcząca zawieszka, będzie wtedy wisienką na torcie. Przykłady eleganckich łańcuszków o różnej grubości dostępne są na https://goldmaxx.pl/20-lancuszki.

Skąpana w złocie

Do niedawna górowała zasada, aby nie mieszać srebra ze złotem – dzisiaj jest ona nagminnie łamana przez wszystkie gwiazdy, które chodzą po czerwonym dywanie. Połączenie to jest trudne, ponieważ złoto zawsze pasuje do złota, a srebro do srebra, a mieszanki bywają ryzykowne. Jednak jeżeli przy złotym łańcuszku mamy delikatne srebrne cyrkonie, to srebrne kolczyki uzupełnią pięknie ten zestaw.

Świecąca choinka

Pamiętajmy też, że mocno błyszczące kolczyki i naszyjnik, zrobią z naszej głowy świecącą choinkę i należy dobierać stonowane kolczyki do błyszczących łańcuszków i odwrotnie. Połączenie błysku w obu miejscach się po prostu nie sprawdzi. Najważniejsze jednak w tym wszystkim to czuć się dobrze z samym sobą – balansując rozmiar, kolor oraz błyszczenie naszej biżuterii na pewno oczarujemy też wszystkich dookoła. 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście − 3 =