Na czym polega masaż tajski?

Masaż tajski to wschodnie techniki relaksacyjne, liczące sobie dwa tysiące lat. Łączą one w sobie ajurwedę, akupresurę oraz jogę pasywną – osoba masowana przyjmuje różne pozycje, np. siedzenie, leżenie na plecach lub bokiem. Masażysta z kolei angażuje różne partie swojego ciała, aby zapewnić swojemu klientowi najgłębsze rozluźnienie. Masaże tajskie mają liczne korzyści dla zdrowia fizycznego, ale również dla psychiki.

Zalety masażu tajskiego

Poprzez różne techniki tego masażu można rozluźnić napięte mięśnie, stawy i ścięgna, uwalniając w ten sposób ciało od nagromadzonego stresu. Wykorzystanie olejków eterycznych i ziół wpływa na osobę masowaną kojąco, pozwala całkowicie się odprężyć i zapomnieć o codziennych problemach. Małżonkowie lub pary mogą wspólnie doświadczyć tej przyjemnej atmosfery, dzięki masażowi dla dwojga. Jest on dostępny na https://www.siamrelax.pl/oferty-masaz-tajski-relaksacyjne-ol-1. Dodatkowe odprężenie może zapewnić masaż ciepłymi olejkami. Możliwe jest także wspólne wybranie czasu trwania masażu – nawet do dwóch godzin.

Masaż tajski poprawia zdrowie fizyczne i psychiczne. Pobudza układ krwionośny i limfatyczny, rozładowuje napięcie w całym ciele i dodaje energii. Dzięki technikom relaksacji z Tajlandii można pozbyć się dokuczliwych bóli w obrębie stawów i mięśni. Masaż korzystnie wpływa na pracę kręgosłupa i prawidłowe ułożenie kręgów. Dodatkowo rozładowuje stres i pozwala na głęboki i odświeżający wypoczynek. Warto zafundować sobie od czasu do czasu masaż tajski dla zdrowia i relaksu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × trzy =