Namioty dla firm

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa powoduje, że koniecznym jest pozyskanie przez nas nowych przestrzeni magazynowych. Budowa tradycyjnego magazynu wiążę się z dużymi kosztami, poza tym zajmuje ona wiele czasu. Zatem co robić w przypadku kiedy potrzebujemy szybko powierzchni magazynowej za niewielkie pieniądze? Ciekawą propozycją może być skorzystanie z usług firm budujących hale namiotowe.

Nowoczesne rozwiązania kluczem do sukcesu

Postęp techniczny powoduje, że proces budowy obiektu uległ znacznemu skróceniu. Obecnie firmy są wstanie w przeciągu 30 dni wybudować od podstaw magazyn o rozmiarach 30m x 50m x 6m. Konstrukcje tego typu nie odbiegają wytrzymałością od tradycyjnych, murowanych magazynów. Obiekty tego typu mogą być wykorzystywane jako myjnie, lakiernie, centra logistyczne, sortownie owoców, chlewnie czy garaże. Powoduje to, że zastosują one zastosowanie w każdym rodzaju przedsiębiorstwa.

Warto wspomnieć również, że taki namiot magazynowy może być w dowolnym momencie rozbudowany, jest to zasługa modułowej konstrukcji. Magazyny te są również łatwiejsze w utrzymaniu, dzięki wykorzystaniu aluminium. Ponadto są one odporne na ciężkie warunki atmosferyczne jak i na pożary. Ich zaletą jest również fakt, że są one odporne na działanie słońca, dzięki czemu w ich środku nie panuje wysoka temperatura, co zapewnia komfort pracownikom. Obiekty tego typu są nawet o połowę tańsze w wybudowaniu niż tradycyjne magazyny. Zdecydowanie każdy przedsiębiorca powinien rozważyć budowę takiej hali.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + 4 =