System kontroli pojazdu, czyli szeroki zakres funkcji

W dzisiejszych czasach, system kontroli pojazdów to jedno z podstawowych narzędzi, jeżeli jesteś przedsiębiorcą posiadającym znaczną flotę pojazdów. Nie musisz być wcale właścicielem firmy transportowej. Kontrola przyda Ci się również w sytuacji, kiedy Twoi pracownicy poruszają się dużo służbowymi autami, nawet w obrębie jednego miasta. Nowoczesne systemy posiadają liczne funkcje, które na pewno będą pomocne w prowadzeniu poważnego biznesu, który przynosi niemałe dochody. To opłacalna inwestycja, która bardzo szybko Ci się zwróci.

Na czym to wszystko polega?

To całkiem proste. System kd to nic innego, jak zbiór różnych, połączonych wspólnym oprogramowaniem urządzeń, które kontrolują dostęp do danych i rejestrują czas pracy. Obsługa pojedynczych przejść należy do kontrolera, który może na raz zajmować się aż 8. Kontroler połączony jest z serwerem, skąd wszystko jest kontrolowane. Największą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że każde przejście może mieć indywidualne uprawnienia, różne od pozostałych i że system kd może na podstawowej obsłużyć aż 10 tysięcy kart i sześciokrotnie więcej rejestracji. W dodatku możliwy jest zarówno tryb pracy w sieci, jak i poza nią.

Kontroler systemu kd może obsługiwać takie urządzenia, jak m.in czytniki kart zbliżeniowych oraz czytniki bezprzewodowe i dotykowe, których używa się do ewidencji czasu pracy. Możliwa jest także obsługa terminali, wyświetlaczy czasu czy modułów wejście-wyjście. Sprawia to, że takie rozwiązanie jest uniwersalne i nada się w wielu różnych typach biznesów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 10 =