Case – efektowny dodatek do twojego telefonu

Producenci telefonów komórkowych nigdy nie rozpieszczali konsumenta, jeżeli chodzi o wybór kolorystyczny urządzenia. W tej chwili przestaje to być problemem, gdyż utrzymującym się trendem jest zapełnianie całego frontu wyświetlaczem, co pozwala dokonać kompletnej rearanżacji plecków. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zupełnie zmienić ich kolor, a możne nawet dodać kolejne elementy stylistyczne.

Wybór zależy od ciebie

Rynek etui na telefon zajmują nie tylko wielkie marki modowe, takie jak Guess, ale także mniej znane brandy, które produkują porównywalny jakościowo sprzęt, przy dużo niższej cenie. Przykładem oferty, gdzie można kupić pokrowiec wysokiej jakości w przystępnej cenie na iPhone’a 6 i 6S jest: https://funnycase.pl/produkty/2-apple/iphone-6-6S.

Poza tymi zwykłymi, przezroczystymi rodzajami etui, w sklepie można kupić również te w przeróżne wzorki, albo ze zmienioną teksturą, odmienną od zwykłego silikonu. Przykładem może być case wykonany z karbonu, czyli włókna węglowego, które będzie się charakteryzowało niską wagą i wysoką wytrzymałością.

Być może kogoś zaciekawi także połączenie etui i portfela. Również taki asortyment jest dostępny dla użytkowników iPhone’ów. Może się zdarzyć, że osoba, która boi się o swój telefon, będzie chciała go lepiej zabezpieczyć. Warto wtedy pokusić się o coś więcej niż szkło hartowane z certyfikatami wytrzymałości. Etui, które chroni smartfona z każdej strony, zabezpieczając również elementy niebędące ekranem na froncie urządzenia, nada się do takiego celu idealnie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 3 =