Ile utrzymują się na paznokciach lakiery hybrydowe?

Manicure hybrydowy cieszy się niesłabnąca popularnością już od wielu sezonów. Jego główną zaletą jest przede wszystkim to, że tego rodzaju lakiery utrzymują się na paznokciach bardzo długo. Dzięki temu można cieszyć się świetnym efektem jakie dają, przez bardzo długi czas.

Dlaczego warto zdecydować się na manicure hybrydowy?

Lakiery hybrydowe po pomalowaniu nimi paznokci wymagają utwardzenia w specjalnej lampie. W zależności od jakości użytych lakierów oraz umiejętności stylistki taki manicure może utrzymywać się na paznokciach nawet do 3 tygodni. Po tym czasie konieczne jest zdjęcie koloru i ponowne wystylizowanie paznokci, ponieważ powstały odrost wygląda już nieestetycznie. Przez ten czas lakier trzyma się doskonale, nie pęka ani się nie łuszczy, co bardzo często ma miejsce w przypadku tradycyjnych produktów.

Ogromną zaletą, która sprawia, że tak wiele kobiet chętnie decyduje się na wykonanie manicure hybrydowego jest także ogromny wybór kolorów. Wakacyjne wyjazdy są idealnym momentem na to, aby nieco zaszaleć z odcieniem paznokci. Warto sprawdzić ofertę lakierów w odcieniach modnej zieleni, które znaleźć można pod adresem https://manirouge.com/lakiery-hybrydowe-zielone/. Dobrze wykonana hybryda jest także bezpieczna dla płytki, dlatego wykonując ją regularnie nie trzeba obawiać się o to, że ulegnie ona uszkodzeniu. Taki rodzaj manicure jest także idealnym rozwiązaniem dla osób z łamliwymi i delikatnymi paznokciami, ponieważ lakiery hybrydowe tworzą na niej twardą powierzchnię.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 3 =