Jak stworzyć oryginalne zaproszenia na ślub?

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej przyszłej panny młodej, dlatego ten dzień musi być naprawdę szczególny oraz dobrze dopracowany. Dostępnych w internecie jest wiele plannerów, które ułatwiają zadbanie o każdy, choćby najmniejszy element wesela i samych przygotowań. Jednym z punktów na pewno będzie przygotowanie zaproszeń. Jak stworzyć oryginalne zaproszenia ślubne?

Wybór zaproszeń na ślub

W wymyślaniu niepowtarzalnych zaproszeń można by było urządzić wyścigi na te najbardziej nietypowe. Wśród nich mogłyby się znaleźć magnesy weselne oraz zaproszenia przyjmujące różne kształty, np. kliszy do zdjęć, wezwania sądowego, biletu na mecz czy okładki z płytą winylową. Innymi pomysłami są np. zaproszenia ślubne w kształcie kalendarza, pocztówki czy planu recitalu.

Najprostszą metodą wyboru najbardziej pasującego motywu przewodniego jest dobranie go do charakteru związku, wspólnej pasji lub zawodu jednej z osób, jeśli jest on w jakimś stopniu niekonwencjonalny. Idąc tym tropem, niektóre pary zdecydowały się na zaproszenie ślubne w formie okładki z płytą winylową, ponieważ ich wspólnym zamiłowaniem jest muzyka właśnie z czasów świetności winyli. Niektórzy, kierując się wspólnym hobby zbierania magnesów, postawili na magnesy weselne, zawierające zwięzłe i najpotrzebniejsze informacje dotyczące samej uroczystości.

Wybór zaproszeń na ślub jest wyraźnie kwestią bardzo indywidualną każdej pary, dlatego nie ma co do tego uniwersalnych zasad. Jedno jest pewne, kierując się własnymi upodobaniami i wspólnymi czynnikami, wybierzemy te najlepsze możliwe, które pozostaną na długo w pamięci pary młodej, jak i samych gości.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć − cztery =