Słodki upominek dla gości weselnych jako idealne podziękowanie za obecność

Organizujesz wesele i masz już prawie wszystko dopięte na ostatni guzik? No właśnie prawie. Właśnie Ci się przypomniało, że kompletnie zapomniałaś o podziękowaniu dla gości weselnych. Słodki upominek będzie w tym przypadku idealny!

W internecie jest pełno porad jak zorganizować idealne wesele. Postawienie winietek na stołach, gołębie wypuszczane z pudełka przed kościołem, oryginalny pierwszy taniec i wiele innych. Obdarowywanie gości weselnych upominkami jest w Polsce modą stosunkowo młodą. Jest to miły sposób na okazanie wdzięczności za to, że zdecydowali się uczestniczyć w tym jakże ważnym dla Was dniu. Jednak jaki upominek będzie najlepszy?

Słodki upomniek

Jedną z propozycji mogą być wspomniane wyżej czekoladki dla gości weselnych. Jest to tradycyjny upominek, który wybiera większość par. Nadrukowana fotografia Pary Młodej czy też osobiste podziękowania płynące prosto z serca umieszczone na opakowaniu będą idealnym dopełnieniem i tak już słodkiego prezenciku. Kształt pudełka może być spersonalizowany lub tradycyjny, w kształcie kwadratu lub serca. Najczęściej wybieranymi czekoladkami są te o smaku mlecznym. Jednak firmy zajmujące się wykonaniem takich upominków mają w swojej ofercie szeroką gamę smaków. Goście weselni na pewno docenią ten drobny gest i nie będzie to kolejna pamiątka, która zostanie wrzucona do szuflady by pokryć się kurzem.

Nieraz proste rozwiązania są najlepszym sposobem na wywołanie uśmiechu. Sprawcie, aby Wasi goście weselni poczuli się równie wyjątkowo co Wy, w tym magicznym dniu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − szesnaście =