Jakie fryzury będą modne w nadchodzącym sezonie?
Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie fryzury będą modne w nadchodzącym sezonie?

W stylizacji włosów sporo się zmieni w nadchodzącym sezonie. Styliści są zgodni, że rok 2021 będzie powrotem do naturalności i prostoty. Prawdziwym hitem będą też cieniowania, które mają nadać włosom objętości. Do łask wracają też kuce. Na co zatem postawić, aby wyglądać modnie?

Powrót do lat 60

Wszystko wskazuje na to, że do łask powróci kultowe w tamtych czasach pixie cut. Jest to odważna, mocno wycieniowana fryzura. Krótka po bokach i z tyłu. Z przodu nieco dłuższa. Można ją zaobserwować u amerykańskich gwiazd. Takie obcięcie sprawdzi się u Pań z regularnym kształtem twarzy.

Naturalność w układaniu włosów

W tym sezonie widoczne będzie odejście od skomplikowanych upięć. Popularne będą swobodnie rozpuszczone włosy, najlepiej z przedziałkiem. Podstawą będzie dobre cieniowanie. Osoby zainteresowane będą mogły np. w Poznaniu zrobić nowoczesną fryzurę w następującym punkcie https://czesanka.com/. Kobiety, które nie czują się dobrze w luźno puszczonych włosach, mogą je związywać w tradycyjny kucyk.

Kolor roku 2021

Jest nim blond. W każdym odcieniu. Modne będą zarówno pasemka, jak i jednolita koloryzacja. Dla Pań, które kochają nieco szaleństwa, sprawdzi się natomiast blond z różowymi refleksami.

Zdrowe i zadbane

Duży nacisk kładzie się natomiast na to, by włosy wyglądały na odżywione i lśniące. Warto jest zatem regularnie je podcinać i odpowiednio pielęgnować. Luźne pasma, które mają przesuszone i połamane końcówki, nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale także sprawiają wrażenie bałaganu na głowie, co nie wpisuje się w tegoroczny trend.

Warto początek roku powitać nową fryzurą. Najważniejsze jednak, by czuć się sobą w nowej stylizacji i dopasować ją zarówno do kształtu twarzy, jak i karnacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Walory zdjęć na płótnie
Walory zdjęć na płótnie
Klienci salonów fotograficznych coraz częściej decydują się na zdjęcia na płótnie zamiast na tradycyjnym papierze, szczególnie wtedy, gdy pragną zrobić […]
W jakim celu na placu budowy wykorzystuje się wywrotki?
W jakim celu na placu budowy wykorzystuje się wywrotki?
Wywrotka to pojazd, który cieszy się ogromną popularnością. Poszczególne modele mogą różnić się między sobą sposobem otwierania. W związku z […]
Fotel jako uniwersalny dodatek do salonu
Fotel jako uniwersalny dodatek do salonu
Fotele to ulubione wyposażenie domatorów, ale nie tylko. Te meble już dawno były często spotykane w salonach, szczególnie ostatnio stały […]
Ostatnie wpisy