Jakie fryzury będą modne w nadchodzącym sezonie?
Sposób życia i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie fryzury będą modne w nadchodzącym sezonie?

W stylizacji włosów sporo się zmieni w nadchodzącym sezonie. Styliści są zgodni, że rok 2021 będzie powrotem do naturalności i prostoty. Prawdziwym hitem będą też cieniowania, które mają nadać włosom objętości. Do łask wracają też kuce. Na co zatem postawić, aby wyglądać modnie?

Powrót do lat 60

Wszystko wskazuje na to, że do łask powróci kultowe w tamtych czasach pixie cut. Jest to odważna, mocno wycieniowana fryzura. Krótka po bokach i z tyłu. Z przodu nieco dłuższa. Można ją zaobserwować u amerykańskich gwiazd. Takie obcięcie sprawdzi się u Pań z regularnym kształtem twarzy.

Naturalność w układaniu włosów

W tym sezonie widoczne będzie odejście od skomplikowanych upięć. Popularne będą swobodnie rozpuszczone włosy, najlepiej z przedziałkiem. Podstawą będzie dobre cieniowanie. Osoby zainteresowane będą mogły np. w Poznaniu zrobić nowoczesną fryzurę w następującym punkcie https://czesanka.com/. Kobiety, które nie czują się dobrze w luźno puszczonych włosach, mogą je związywać w tradycyjny kucyk.

Kolor roku 2021

Jest nim blond. W każdym odcieniu. Modne będą zarówno pasemka, jak i jednolita koloryzacja. Dla Pań, które kochają nieco szaleństwa, sprawdzi się natomiast blond z różowymi refleksami.

Zdrowe i zadbane

Duży nacisk kładzie się natomiast na to, by włosy wyglądały na odżywione i lśniące. Warto jest zatem regularnie je podcinać i odpowiednio pielęgnować. Luźne pasma, które mają przesuszone i połamane końcówki, nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale także sprawiają wrażenie bałaganu na głowie, co nie wpisuje się w tegoroczny trend.

Warto początek roku powitać nową fryzurą. Najważniejsze jednak, by czuć się sobą w nowej stylizacji i dopasować ją zarówno do kształtu twarzy, jak i karnacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę przy transporcie mebli?
Na co zwrócić uwagę przy transporcie mebli?
Każdemu człowiekowi zdarza się przynajmniej kilka razy w życiu taka sytuacja, że trzeba przewieźć meble. Najczęściej odbywa się to przy […]
Sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepie stacjonarnym
Sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepie stacjonarnym
Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie stacjonarnym? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu właścicieli takich placówek. Piękny wystrój wnętrza, właściwe wyposażenie […]
Wyposażenie, dzięki któremu łazienka stanie się elegancka
Wyposażenie, dzięki któremu łazienka stanie się elegancka
Remont może być przyjemny, jeśli tylko zostanie prawidłowo zaplanowany. Jednym z najbardziej wymagających pomieszczeń jest łazienka. Mimo że niewielka to […]
Ostatnie wpisy