Ciekawe pomysły na stylizację paznokci

Paznokcie to bardzo ważny element naszego wyglądu. Wiele osób deklaruje, że często patrzy na ręce swojego rozmówcy czy osób w otoczeniu. Podświadomie oceniamy w tej sposób inną osobę. Dlatego zawsze warto mieć zadbane dłonie i ładnie zrobiony manicure. Oczywiście są też osoby, które malują paznokcie bardzo rzadko, tylko na specjalne okazje Jednak obojętnie jak często zmieniamy manicure warto znać patenty na ciekawą stylizację paznokci.

Modne i długotrwałe hybrydy

Obecnie jednym z najbardziej popularnych lakierów jest lakier hybrydowy. Dzięki niemu można uzyskać piękne paznokcie nawet na kilka tygodni. Wystarczy więc manicure robić raz na miesiąc, co daje ogromną oszczędność czasu, ale też nowe możliwości. Choćby wykorzystując lakiery z z kolekcji Thermo możemy stworzyć niepowtarzalny efekt na płytce. Te lakiery zmieniają kolor pod wpływem ciepła. Możemy mieć więc granatowe paznokcie, które zmieniają się na jasno niebiesko, albo wybrać wariant czerwono-różowy. Barw do wyboru jest oczywiście więcej. Sam efekt zawsze wygląda super i jest niepowtarzalny.

Ciekawym pomysłem na stylizację paznokci jest też użycie lakierów z drobinami, jak te dostępne na https://duogel.pl/pl/28-kolekcja-glitter. W tej kolekcji królują brokatowe lakiery, które świetnie się błyszczą. W przeciwieństwie do tradycyjnych, tutaj glitter nie jest szorstki i nie odpada, a do tego łatwo jest go usunąć z paznokci. Zatem nie tylko efekt jest genialny, ale i samo noszenie, a później zdejmowanie lakiery też są naprawdę komfortowe.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + 4 =