Niezbędne programy w pracy grafika

Praca grafika komputerowego wymaga sporego talentu, dawki kreatywności, dobrego sprzętu oraz najlepszego oprogramowania. CorelDraw to jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji. Jej niezawodność potwierdzają miliony zadowolonych użytkowników. Zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Ludzi młodych, studentów i drobnych przedsiębiorców. Skąd wzięła się tak wielka popularność tego programu?

Profesjonalny retusz zdjęć i cyfrowe malarstwo dla każdego

Sztandarowy produkt kanadyjskiej firmy Corel Corporation to intuicyjny zestaw narzędzi dla każdego. Za jego pomocą łatwo i przyjemnie stworzyć można atrakcyjne ilustracje, ulotki reklamowe, czy broszury informacyjne. Aplikacja pozwala także na edycję zdjęć, dokonywanie retuszu oraz dodawanie do grafik ciekawych efektów. Gotowe szablony, cliparty, czcionki i wypełnienia tła ułatwiają pracę bez względu na poziom umiejętności grafika.

Jednak firma oferuje swoim użytkownikom znacznie więcej. A to za sprawą innych swoich aplikacji. CorelCAD, Painter oraz PaintShop Pro to narzędzia ułatwiające pracę profesjonalistom. Zarówno tym z branży fotograficznej, reklamowej, czy też artystów specjalizujących się w cyfrowym malarstwie. To potężne i wszechstronne narzędzia, dzięki którym rozwijać można swoje umiejętności techniczne i kreatywność. Nieważne, czy edytować chcemy prywatne zdjęcia z wakacji, czy może potrzebujemy programu do profesjonalnej obróbki zdjęć w fotograficznym studio. Czy malarstwo jest naszym hobby, a może zawodem. Produkty firmy Corel to bezsprzecznie czołówka narzędzi dla artystów wszelkiej maści.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + 3 =