Jakie zabawki ogrodowe kupić dziecku?

Przydomowy ogród to wprost idealne miejsce dla małych dzieci. Stwarza bowiem mnóstwo możliwości w zakresie kreatywnego oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Aby zagwarantować maluchom rozrywkę na najwyższym poziomie, warto z pewnością wyposażyć przestrzeń ogrodową w szereg pomysłowych zabawek. Godny polecenia jest m.in. nowoczesny samochodzik bmw na akumulator, który do złudzenia przypomina pełnowymiarowy pojazd i pozwala młodemu człowiekowi poczuć się jak prawdziwy kierowca.

Konstrukcje mniej i bardziej zaawansowane

Oprócz wspomnianego już samochodu elektrycznego, w ogrodzie znakomicie sprawdzi się drewniana piaskownica z licznymi naczyniami wykonanymi z plastiku (grabki, foremki, wiaderka itp.). Należy przy tym pamiętać o zabezpieczaniu piasku na czas nieużytkowania specjalną folią ochronną, która uniemożliwi przedostanie się do niego brudu, liści czy zwierzęcych odchodów.

Druga wartościowa konstrukcja to zjeżdżalnia – plastikowa, metalowa albo drewniana. Musi być przede wszystkim wystarczająco wytrzymała i stabilna, tak aby bez problemu mogły z niej korzystać nawet starsze dzieci. Poza tym nie obejdzie się bez huśtawki z wygodnym siedziskiem, zawieszonej na gałęzi drzewa bądź przymocowanej z pomocą łańcuchów do słupów. Bez względu na budowę zapewni wiele frajdy zarówno maluchom, jak i ich rodzicom.

Polecane zabawki to też:

–  basen dmuchany – niezbędny w okresie letnim, gdy panują wysokie temperatury i ciało domaga się ochłody w rześkiej wodzie

– namiot – idealnie nadaje się do zabawy indywidualnej i grupowej, a także stanowi miejsce do wypoczynku

– domek na drzewie

– zestaw dyskopiłek zmieniających kształt w trakcie lotu

– mini ścianka wspinaczkowa

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 12 =