Organizujemy garden party

Garden party to idealna alternatywa dla sztampowych imprez odgrywających się w domach, salach okolicznościowych, a więc po prostu obiektach zamkniętych. Jeśli tylko pojawia się taka okazja, warto przenieść uroczystość na zewnątrz i tam cieszyć się nastrojem zabawy. Z całą pewnością garden party wymaga spełnienie określonych warunków: przede wszystkim posiadania ogrodu, następnie sprzyjających warunków pogodowych oraz przygotowania całej imprezy. Co warto zatem wziąć pod uwagę, jeśli spełnione zostały dwa pierwsze warunki? O czym nie wolno zapomnieć?

Impreza na powietrzu, dlaczego nie?

Pierwszym najważniejszym punktem są oczywiście miejsca siedzące dla gości, na których mogą odpocząć lub po prostu usiąść, kiedy będą mieć taką potrzebę. Po drugie należy zorganizować stół, na którym znajdą się wszelkiego rodzaju przekąski. Najlepiej sprawdza się w takiej sytuacji stół szwedzki, z którego każdy może zabrać to, na co akurat ma ochotę. Jeśli właściciele korzystają z kominków ogrodowych z grillem, to mogą na bieżąco uzupełniać zapasy na stole.

Jeśli natomiast chodzi o ozdabianie przyjęcia, to warto pomyśleć o namiocie, który ochroni przed ewentualnymi załamaniami pogody. Materiał jest też doskonałym miejscem, gdzie można umocować modne lampki, które nadadzą właściwej atmosfery wieczorem, a jeśli są kolorowe, to również doskonale będą się prezentować w ciągu dnia. Użycie dużych donic plastikowych z kolorowymi z kwitnącymi kwiatami doda całości uroku i na pewno zachwyci zgromadzonych gości.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + jeden =