Trendy łazienkowe

Aktualnie rynek meblarski przechodzi okres jednej z najwyższych popularności. Klienci kupują coraz więcej i coraz chętniej dokonują remontów – przekłada się to na wzrost konkurencji między danymi sklepami, dzięki czemu pojawia się wiele promocji i rabatów. Ta walka pomiędzy sklepami o miano pierwszeństwa wyboru pomaga nam sporo zaoszczędzić, zwłaszcza w przypadku, gdy do przeprowadzenia remontu mamy większą powierzchnię.

Jednymi z najciekawszych trendów łazienkowych są meble charakteryzujące się prostotą i minimalizmem. Coraz chętniej wybierane są te w stonowanych kolorach, które wprowadzają wizualny efekt zwiększenia się powierzchni łazienki, jednak kolory bardziej wyraziste używane są równie chętnie – potrafią bardzo dobrze podkreślić kontrast pomiędzy 2 stylami łazienki. W przypadku, gdy nie jesteśmy zdecydowani w jakiej formie remont będzie dla naszej łazienki optymalny, warto zerknąć do gotowych katalogów meblowych. Znaleźć tam możemy całościowe stylizacje pokojowe, wraz z łazienką – oczywiście, nie musimy się dokładnie kierować takimi sugestiami, ale często parę pomysłów tam zastosowanych okaże się tymi trafionymi.

Jeżeli zaś, zależy nam na podążaniu za aktualną modą, która przedstawia w sobie również najwyższą jakość produktu oraz jego wysoką jakość to warto zwrócić uwagę na produkt: miskę wc Villeroy & Boch Subway 2.0 wiszącą – kształtem nawiązuje do minimalistycznych i nowoczesnych tendencji, a dzięki unikatowemu zaprojektowaniu nada charakteru naszej łazience. Jeżeli zaś pragniemy skupić się na podłodze, w bardziej standardowym wymiarze to dobrym pomysłem będzie płytka podłogowa 60×60.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 17 =