Przydatne akcesoria ze sklejki

Sklejka to trwały i tani materiał, który świetnie może prezentować się we wnętrzu. Jest to doskonała alternatywa dla litego drewna, wygląda równie dobrze i naturalnie, jednak sposób produkcji sprawia, że wyposażenie domu ze sklejki jest o wiele tańsze. Materiał ten pozwala na dowolne nadawanie mu kształtów, dlatego jest to jeden z ulubionych surowców twórców niebanalnych form architektury użytkowej.

Piękne osłony na donice, regały, stoliki o płynnych kształtach, a nawet ramy łóżek i zabawki dziecięce są wykonywane z tego wdzięcznego tworzywa. Sami również możemy spróbować stworzyć elementy wyposażenia z klejonej płyty drewnianej. Wystarczy wyposażyć się w piłę, papier ścierny, kilka wkrętów, śrubokręt i wiertarkę, by wyczarować efektowny stojak na wino, tacę lub lampion.

Sklejka w pokoju dziecięcym

Niski koszt oraz niesamowita trwałość sklejki sprawia, że jest to świetny materiał na meble i akcesoria dziecięce. W sklepach możemy spotkać wykonane z niej rowerki, krzesełka albo stoliki. Pojemniki z tego surowca sprawdzą się w przechowywaniu zabawek, a pięknie wykonany domek dla lalek taki jak np. ten dostępny na https://zesklejki.com/zesklejki.com/pl/p/Domek-dla-lalek-Magic-Childhood/95 przetrwa długie godziny zabaw. Niepowtarzalne pudełeczka, ozdobione techniką decupage, pomieszczą wszystkie skarby małej księżniczki, natomiast sklejkowa skrzynia posłuży małemu piratowi do ukrycia cennego skarbu. Poruszając kwestie zabawek, nie możemy zapomnieć o tych związanych z Bożym Narodzeniem. Również w tym przypadku ozdoby ze sklejki w postaci choinek, nastrojowych chatek, jak też saneczek, cudownie stworzą nastrój tego magicznego czasu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 2 =