Do czego i w jakim celu wykorzystuje się susz konopny?

Czym tak naprawdę jest susz konopny? Otóż susz konopny to po prostu… wysuszone liście konopii indyjskiej. Dlaczego tak wiele ludzi ceni sobie działanie tej wysuszonej rośliny?

Zastosowania i praktyka

Susz konopny jest pożądanym produktem, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Fani niecodziennej kuchni mogą się skusić na masło z konopii, które można wykorzystać do pieczenia naprawdę dobrych wypieków. Susz ten można połączyć też z różnymi naparami, bądź herbatami. Da to charakterystyczny posmak, który podkreśla naturalną czystość napoju. Najpopularniejszym zastosowaniem jest jednak palenie rekreacyjne i waporyzacja. Marihuana poprzez kannabidiol (CBD) rozluźnia mięśnie, redukuje stres i ma naukowo udowodnione właściwości działające przeciwko m. in. nowotworom, stanom zapalnym lub chronicznym bólom. Jednym z najlepszych suszy na rynku jest susz konopny Amnesia, dostępny między innymi na stronie https://www.cbdking.pl/produkt/amnesia/. Konopie te pochodzą z certyfikowanych upraw i są starannie selekcjonowane. Używanie tego produktu nie wiąże się z żadnym ryzykiem ponieważ nie zawiera THC, który uzależnia i jest substancja psychoaktywną. Od momentu uprawy do chwili wysyłki jest on pod opieką specjalistów, co daje gwarancję dobrej jakości.

Maui Waui to odmiana sativy sprowadzana z tropikalnych Hawajów. Odznacza się wysoką zawartością CBD przez co daje poczucie swobody i uniesienia. Ponadto wydziela bardzo aromatyczny, cytrusowo-ziołowy zapach i tak również smakuje. Ten susz nie da ci uczucia zmęczenia, a wręcz przeciwnie, pobudzi cię do wszelkiego działania. Już dzisiaj i ty możesz poczuć się jakbyś spędzał wakacje na Hawajach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 2 =