Przekąski dla sportowców

Osoby, które regularnie uprawiają sport zawodowo czy tylko amatorsko, powinny przykładać dużą uwagę do swojej diety. Odpowiednio zbilansowane posiłki, zawierające odpowiednie ilości mikro i makroelementów wpływają na lepsze efekty treningowe. Niezbędne ilości białka pozwolą na przyrost masy mięśniowej, co zapewnia większą siłę i wytrzymałość mięśni, a odpowiednia ilość węglowodanów pozwala uzyskać wystarczającą ilość energii w trakcie treningu czy zawodów.

Zdrowe przekąski, które warto mieć przy sobie

Oprócz głównych posiłków, warto mieć ze sobą wcześniej przygotowane przekąski, które mogą się przydać w trakcie treningu, żeby „doładować baterie”, czy po prostu, jako drugie śniadanie do pracy czy na uczelnie. Idealnym wyborem jest baton czekoladowy Herbalife, zawierający duże ilości białka, które pozwala na rozrost masy mięśniowej, dodatkowo zawierający witaminy z grupy B, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz krwionośnego.

Innym sposobem na zdrową przekąskę są koktajle Herbalife, które z powodzeniem  można stosować również na śniadanie czy kolację. Koktajl w specjalnym bidonie można zabrać ze sobą na siłownię czy inny  trening. Dodatkowo płynny posiłek jest lepiej przyswajalny przez układ trawienny, dużo łatwiej się trawi. Jest idealny dla osób, które dbają o sylwetkę.koktajle to lekki i niskokaloryczny posiłek, który pomaga oczyścić organizm. Dodatkowo zawiera dobrze przyswajalne proteiny, mikro i makroelementy, dlatego stanowi pełnowartościową i pyszną przekąskę.

Sportowcy, to grupa, która wymaga zbilansowanej diety. Zabrane ze sobą posiłki, zapobiegają sięganiu po niezdrowe przekąski dostępne na sklepowych półkach. Szybko dostarczają energię, witaminy i pysznie smakują, dlatego zawsze warto mieć je przy sobie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + 12 =