Najmodniejsze etui na iPhone’a

Modne etui na telefon to element, który podkreśla nasz styl i stanowi uzupełnienie każdej stylizacji. To równie ważny gadżet jak torebka, portfel lub zegarek. Nic dziwnego, że właściciele smartfonów są często gotowi zapłacić za modne etui tyle samo co za sam telefon.

Od kilku lat najsłynniejsi projektanci prześcigają się w tworzeniu nowych modeli na popularne modele telefonów. Podobnie jak inne elementy garderoby jest to sposób na zaznaczenie i podkreślenie swojej osobowości oraz stylu. Najmodniejsze obecnie etui na iPhone’a wyróżnia oryginalny, ciekawy design, dobre jakościowo wykonanie oraz wygoda użytkowania.

Jakie są najmodniejsze modele etui na iPhone’a?

Popularnym, ciekawym modelem jest etui iPhone 6 w kształcie buteleczki ponadczasowych perfum Chanel. To etui jest synonimem klasy oraz elegancji. Nic dziwnego, że decyduje się na nie wiele kobiet. Dość ciekawym, modnym modelem jest etui na iPhone z kastetem. To rozwiązanie umożliwia wygodne trzymanie telefonu w ręku oraz ładny połyskujący wygląd.
Dość ciekawym i popularnym ostatnio etui jest model Moschino w kształcie popularnego opakowania z porcją frytek. Takie etui przyciąga uwagę oraz poprawia humor. Dość dużą popularnością cieszą się etui zaprojektowane przez Yves Saint Laurent. Takie etui iPhone se dodaje stylu i stanowi elegancki element każdej stylizacji.

Bardzo charakterystyczny jest również model w kształcie kultowego kufra Louis Vuitton. Niestety ceny takich etui są dość wygórowane i większość z nas nie może sobie na nie pozwolić. Warto poszukać ciekawych i oryginalnych zamienników, które równie dobrze wpiszą się w nasz styl.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + piętnaście =