Nowoczesne i praktyczne akcesoria do przechowywania medali i pucharów

Sukcesy sportowe to powód do dumy i radości, jednakże gromadzące się puchary, medale i dyplomy mogą stać się przyczyną domowych waśni i sporów. Przyczyną takich sytuacji jest zazwyczaj brak miejsca w domu lub mieszkaniu. W efekcie sportowe trofea znajdują miejsce na półkach i komodach, stając się siedliskiem kurzu. Warto jednak pamiętać, że istnieją rozwiązania, które pozwolą stworzyć domową galerię i godnie prezentować sukcesy członków rodziny.

Gdzie umieścić sportowe trofea?

Uporządkowane puchary, medale i dyplomy sportowe to nie tylko piękna pamiątka, ale także niebanalna ozdoba domu. Przypadkowo umieszczone giną wśród innych bibelotów, powodując nierzadko estetyczny chaos. Ważne jest także miejsce, w którym znajdować się będą sportowe pamiątki. Jeśli są to nagrody należące do różnych członków rodziny, najlepiej wygospodarować dla nich miejsce w salonie, jednakże trofea zdobywane przez dziecko lepiej umieścić w jego pokoju, odpowiednio eksponując i zabezpieczając przed kurzem.

Jeżeli ktoś uprawia piłkę nożną wieszak na medale będzie doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli godnie, w uporządkowany sposób zaprezentować sportowe zdobycze. Szklana gablotka lub witryna to miejsce, w którym warto zamknąć puchary – pozwoli to uniknąć działania czynników zewnętrznych, zapewniając jednocześnie godną ekspozycję. Gablotkę do pokoju dziecka można przygotować w domowym warsztacie. Dobrym pomysłem jest wykonanie dolnej części z tablicy korkowej, do której można przyczepić dyplomy czy zdjęcia z turniejów i olimpiad sportowych. Szklaną półkę można ozdobić za pomocą akcesoriów związanych z konkretną dyscypliną. Alternatywą dla zdjęć i dyplomów mogą być zawieszane na ścianie antyramy.

Oryginalne dopełnienie gablotek stanowią wspomniane wieszaki na medale, które można również zamontować samodzielnie, traktując je jako oryginalną ozdobę. Ciekawe propozycje efektownych i funkcjonalnych wieszaków na medale można znaleźć w zasobach witryny https://wieszakinamedale.pl/pl/c/Sztuki-Walki/33.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − dziewięć =