Czym jest infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa zyskuje coraz więcej zwolenników, głównie ze względu na natychmiastowy efekt oraz nieinwazyjny charakter zabiegu. Przeznaczona jest dla każdego, kto chciałby poprawić wygląd skóry twarzy i wyeliminować pierwsze oznaki starzenia. Zabieg skutecznie odżywia i regeneruje tkanki, prowadząc do uzyskania wrażenie odmłodzenia oraz ujednolicenia kolorytu. Infuzja tlenowa polecana jest również osobom zmagającym się z widocznymi zmianami trądzikowymi. Użyta technologia może doprowadzić bowiem do złagodzenia stanów zapalnych oraz przyspieszenia procesów gojenia.

Zasada działania

Zabieg opiera się przede wszystkim na technologii hiperbarycznej, polegającej na dostarczaniu organizmowi dużej ilości tlenu pod wysokim ciśnieniem. Zawartość indywidualnie dobieranych ampułek, wypełnionych witaminami, kwasem hialuronowym i tlenem, jest wtłaczana w skórę twarzy za pomocą aplikatora. System działania infuzji tlenowej porównać można do mechanizmu funkcjonowania hialuron pen. W obu przypadkach zabiegi opierają się na zastosowaniu dużego ciśnienia i są całkowicie bezbolesne.

Trwałość i skuteczność zabiegu

Efekty działania są widoczne już po pierwszym zabiegu. Co więcej, procedura nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dzięki temu stanowi idealny wybór dla osób pragnących poprawić wygląd skóry przed ważnym wydarzeniem lub uroczystością. W celu przedłużenia czasu działania infuzji i maksymalizacji pozytywnych efektów warto poddawać się zabiegowi cyklicznie. Rezultaty po jednorazowej aplikacji utrzymują się bowiem około miesiąca.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − 10 =