Implanty zębów – co warto wiedzieć?

Piękny, biały uśmiech to marzenie wielu osób. Niestety, brak dostatecznej higieny, lęk przed dentystą, czy też brak czasu dla siebie sprawia, że zęby się psują i czasem jedynym rozwiązaniem jest ich trwałe usunięcie. Zęby są też tracone w związku z wiekiem. Co zatem zrobić, aby nadal uśmiechać się bez skrępowania i kompleksów?

Implanty – co to takiego?

Są to sztuczne zęby, wykonane z bezpiecznego materiału. Ich celem jest zastąpienie tych prawdziwych, które zostały z jakiegoś powodu utracone przez pacjenta. Mocowane są na specjalistycznej śrubie, która gwarantuje wysoką jakość wykonania. Estetycznie wstawione przez profesjonalistów, zapewnią komfort i brak kompleksów związanych z uzębieniem. Zanim podejmiesz jednak decyzję, warto porozmawiać z wykwalifikowanym i doświadczonym stomatologiem, implanty zębów Kraków ceny w gabinetach dentystycznych mogą różnić się między sobą.

Implanty dla kogo?

Implanty są dobrym rozwiązaniem, dla osób, które posiadają ubytki w uzębieniu i chcą zadbać o swój uśmiech. Plan leczenia należy omówić z lekarzem stomatologiem, który doradzi i dobierze odpowiednie rozwiązanie dla pacjenta. Jeżeli chciałbyś zadbać o wygląd swoich zębów stałych, ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się licówki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 − dwa =